Вакансії

Підприємство постійно розвивається і має амбітні цілі. Ми щиро радіємо, коли до нашої команди приєднуються талановиті та енергійні люди, які хочуть творити нове майбутнє.

Наша компанія – це молодий та дружній колектив, який ставить перед собою амбітні цілі та досягає результатів. “Мамин Хліб” по праву пишається Командою співробітників, які постійно вдосконалюють свої ділові якості та професійно підходять до справи.

В розділі «Вакансії» розміщена актуальна інформація про наявні вакантні посади в Компанії. Однак, якщо Ви не знайшли потрібний для Вас варіант, але маєте величезне бажання працювати в нашій Компанії, у Вас є шанс заявити про себе, незалежно від того, чи є дана посада вакантною. Для цього Вам необхідно заповнити анкету встановленого зразка, надіславши нам запит через “Форму зворотнього зв’язку. Ваші дані будуть оброблені та занесені в кадровий резерв.

Щойно відкриється вакансія, відповідно до Вашого резюме, з Вами зв’яжуться фахівці служби персоналу та запросять на співбесіду.

Інженер з охорони праці

Запрошуємо на постійну роботу Інженера з охорони праці.

Вимоги:
– Вища профільна освіта
– Досвід роботи на виробничому підприємстві від 2 років
– Знання ПК (впевнений користувач: Word, Excel)
– Знання трудового законодавства
– Знання у веденні документації з охорони праці на виробничому підприємстві

Обов’язки:
• забезпечення належного оформлення та ведення документації з питань охорони праці;
• проведення з працівниками вступних інструктажів з питань охорони праці;
• приймання участі у розробці комплексних заходів для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці, планів, програм поліпшення умов праці;
• запобігання виробничому травматизму, професійним захворюванням, надання організаційно-методичної допомоги у виконанні запланованих заходів;
• перевірка стану охорони праці у структурних підрозділах ;
• забезпечення додержання правил і норм з пожарної безпеки, проведення навчань та евакуаційних тренувань.

За додатковою інформацією тел. 0688524600

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
Прикріпити файл резюме