ХТО ми

Ніщо не зрівняється із задоволенням, яке ми щодня отримуємо від споживання свіжовипеченого хліба

Історія ТМ “Мамин хліб” розпочалась із двох людей, які просто пішли за покликом серця і зважилися увійти в світ бізнесу. Олег і Олена Білявці зробили цей крок в жовтні 1999 року і створили власну пекарню.

“Ми вважаємо, що хліб є прекрасний. Нам подобається, як він виглядає, пахне, які відчуття створює і звісно ж – як смакує. Ми любимо традиції та цінуємо майстерність, які входять до процесу випікання. Здійснюємо безперервний пошук найкращих інгредієнтів.
Ми турбуємось про дотримання традицій при виготовленні справжньої домашньої випічки.
Дбаємо про використання свіжих, натуральних продуктів від місцевих виробників і завжди бережно ставимося до навколишнього середовища.
Діючи масштабно – завжди звертаємо увагу на деталі. Ми ніколи не зрізуємо кути, як ніколи не пришвидшуємо виготовлення нашого хліба.
З найкращими інгредієнтами, вмілими пекарями та передовими технологіями – у нас є все, що потрібно для створення ідеальної хлібини.”

 

 

У 2013 році пекарня почала впроваджувати інтегровану систему управління якістю та безпечністю харчових продуктів, розроблених відповідно до вимог міжнародних стандартів якості ISO 9001 та безпечності харчових продуктів ISO 22000 (НАССР).

На сьогодні система результативно функціонує. Ми знаходимося на етапі вибору Органу Сертифікації, який надає послуги по сертифікації систем управління якістю та безпечністю по стандарту FSSC 22000 (Food Safety Certification 22000).

Основний вид діяльності: виробництво хлібобулочних та кондитерських виробів, короваїв та тортів на замовлення.

Напрямок диверсифікації: глибоке заморожування хлібобулочних та листкових виробів для подальшого випікання на підприємстві або у точках продажу продукції.

Підприємство спеціалізується на технології глибокого заморожування продукції, а саме:

Pre Proof Product;

Pre Baked Product;

Ready to proof Product;

Cold fermentation.

Уся продукція виготовляється на сучасному технологічному обладнанні

від найкращих світових лідерів:

•Система складів безтарного зберігання борошна австрійської компанії «НЬ-technik» із автоматичною системою транспортування та дозування інгредієнтів згідно рецептур;

•Тістомісильні машини німецької компанії «Diosna»;

Печі німецької компанії «MIWE»;

•Лінія для виготовлення виробів із листового тіста швейцарської компанії «RONDO DOGE»;

•Камера шокової заморозки голландської компанії «КОМО»;

•Морозильна камера для зберігання заморожених виробів, н/ф (на агрегатах німецької компанії «Bitzer»).

Ми також активно розвиваємо локальну власну мережу булочних-кондитерських по типу Café Bakery у найбільш зручних місцях для споживачів.
Ідея розвитку цього проекту полягає в тому, щоб наші споживачі завжди могли купувати свіжий та безпечний продукт від виробника, який виготовляється на очах у відвідувачів із дотриманням усіх сучасних стандартів санітарії та гігієни. Тут ви на власні очі побачите, як випікаються ваші смаколики, які згодом стоятимуть на вашому столі.